Publikuar: Maj 30 2023 09:04

Lojra Ps3 origjinale ne disqe (Blur; Gta 5...)

LEK

LEK
Publikuar: Maj 30 09:04
Shikime: 53
Shiten lojra të ndryshme për Playstation 3 në disqe në gjëndje shumë të mirë. Përveçse atyre në foto kam edhe të tjera , për më shumë mundeni të kontaktoni në WhatsApp (nqs kam si loja që ju dëshironi).Çmimet varjojnë nga 800-1000 (Fifat e vjetra jane 500 leke ose falas nqs merrni me shume se 3 lojra).Pervec blurit qe eshte 1500 leke

Mund ti sjell edhe me poste Adex (brenda tiranes-200 leke dhe jashte tiranes 300 leke).
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
53
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682181919

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione