Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 04 2023 06:06

Bejme Ps3 me Çip + Instalim Lojrash

LEK

Publikuar: Tet 04 06:06
Shikime: 16
Tek ne mund te modifikoni Ps3 Tuaj ,  Per te luajtur lojrat me te Mira dhe me angetuese per Playstation 3.
--------- Çip Ps3 + 10 Lojra ---------
Mund te insalohet cipi ne Çdo model Ps3.
Gta 5
Blur
Fifa 19
Pes 2013
Call of Duty Black Ops 2
Need For Speed
WWE
NBA
Driver San Francisco
Grand Turizmo
Assassin's Creed
Dead Pool
etj......
Buhet te vini ne dyqanin Tone Dhe te sillin Ps3 Tuaj Dhe instalini i Cipit dhe Lojra kryhet nga ne brenda nje kohe te shpejte.
.
*Per me shume informacjone mund te kontaktoni ne WhatsApp ose Nr.Tel 0698234238
Instagram:@mazeofgames_
.
.
.
.
Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptop Iphone
Përshkrimi i linkut

Maze of Games

Mirsevini ne Maze of Games!
(Dyqani jone fizik ndodhet ne Paskuqan 1/Tirane)
Tek ne mund te gjeni gjithcka rreth video lojrave 
   -Konsolera -Aksersor -Lojra 
Gjithmone te perkushtuar per te ofruar nje ekperjece te mir per klientet tane dhe produkte unike dhe cilersore.
Gjthashtu ofrojme riparime per Konsolera e videolojrave.
I vetmi dyqan ne shqiperi ku mund te gjeni edhe konsolera retro nga femirija juaj.
-Kombinojme argetimin me pak nostalgji-
Mund te na vizitoni edhe ne Instagram : @mazeofgames_
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze of Games , Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

https://goo.gl/maps/JsnGtFbFYhQKVLcD9

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mirsevini ne Maze of Games!
(Dyqani jone fizik ndodhet ne Paskuqan 1/Tirane)
Tek ne mund te gjeni gjithcka rreth video lojrave 
   -Konsolera -Aksersor -Lojra 
Gjithmone te perkushtuar per te ofruar nje ekperjece te mir per klientet tane dhe produkte unike dhe cilersore.
Gjthashtu ofrojme riparime per Konsolera e videolojrave.
I vetmi dyqan ne shqiperi ku mund te gjeni edhe konsolera retro nga femirija juaj.
-Kombinojme argetimin me pak nostalgji-
Mund te na vizitoni edhe ne Instagram : @mazeofgames_
16
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698234238

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione