Publikuar: Tet 03 2023 08:52

CIP PS4 9.00 + LOJRAT E FUNDIT

Publikuar: Tet 03 08:52
Shikime: 1
Instalojm Cip dhe lojra ne playstation 4 system software 9.00 ose me te ulet.

Fifa 2024
Pes 2021 + Patch 23
Far cry 6
Call of duty Vanguard
Call of Duty: Black Ops Cold War
Hitman 3
WRC 10
Resident evil Village
F1 2023
NBA 2K23
Mass Effect Legendary Edition
The Last of Us part 2
Ghost of Tsushima
Assassin's Creed Valhalla
Cyberpunk 2077
Marvel's Spider-Man: Miles Morales
Crash Bandicoot 4: It's About Time
Watch Dogs: Legion
Sackboy: A Big Adventure
Dirt 5
GTA 5
Red Dead Redemption 2
Days Gone
UFC 4
Marvel's Spider-Man
The Last of Us
Call of duty black ops 4
Death Stranding
Shadow of the Tomb Raider
Uncharted 4: A Thief's End
Call of Duty: Modern Warfare
Detroit Become Human
Resident Evil 2 & 3 Remake
WWE 2K23
Need for speed heat
Battlefield V
HITMAN 2
Far Cry 5
Mafia 3
Mortal Kombat 11
Horizon Zero Dawn
Rocket League
dhe shum lojra te tjera...
Per me shum info kontakt :

Tel dhe What's Up : 0692922040

🎮OFERTAT E LOJRAVE🎮
CIPI I PS4 - 1000 Lek te reja 🔴
4 Lojra - 2000 lek 🔴
7 lojra - 3000 lek 🔴
10 lojra - 4000 lek 🔴
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione