Blejme PS3 dhe PS4 🎮

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Blihet nga: Maze Tech Dje 20:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Maze Tech
Ps4 Pro / 2 Controllers + UFC 4 42 000 LEK
Ps4 Slim / 2 Controllers + FIFA 2020 30 000 LEK
Ps3 Slim + 20 Lojra 17 000 LEK
Pokemon Sun/Moon per Nintendo 3DS 2 500 LEK
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
-Tek ne mund te shisni PS4 tuaj.
-Te modeleve te ndryshme.
-Ofrojme cmime te arsyetueshme.
-Vlersimi i Playstation-it Behet ne varsi te gjendjes dhe aksesorve.
*Mund te kontaktoni ne numrin e Cel 0698234238.
*Gjithashtu mund te vizitoni edhe faqen tone ne Instagram @mazetech__.
Ps3 Ps4 lojra game pc gaming disc me çip kompjuter
sony gta 5 fifa 2020 2021 red dead redemption god of war nba blur need for speed call of Duty
playstation 4 slim pro Original
Maze Tech
Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë
+355698234238
https://@mazetech__
Maze Tech
+355698234238
Leaflet
Maze Tech
Pokemon Sun/Moon per Nintendo 3DS 2 500 LEK
Xbox One S + Timon/Pedale + Forza/GTA 5/FIFA 21 300 EUR
Lojra Xbox One💿 2 000 LEK
Ps4 Controllers (New) 3 500 LEK
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione