Ps3 Slim me chip

24 500 LEK

Shitet nga: Ps3 15 Dhj 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shes Ps3 me chip me kapacitete te ndryshme duke filluar nga 120G 160G 250G 320G
Gjithashtu jane dhe lojrat e instaluara brenda.Kam edhe leva te perdorura ne gjendje te shkelqyer.
Per me teper me kontaktoni ne 0699832129
Leaflet
Në fillim