Ps3 lojra

0 LEK

Shitet nga: PS3 14 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Ofrojme CHIP per ps3 ..........
Ofrojme lojrat me te fundit per PS3me chip 10-20 dit para dites se leshimit te tyre ne treg.............
Ofrojm gjithashtu patch-e PES 2013 , lojtaret me te fundit pes 2013 ne PS3 dhe PC nentor 2014-2015 DHE SKUADRAT SHQIPTARE NE PES 2013 .............
programimi i ps3 qe lojrat te luhen dhe online ..........
Ofrojme dhe cbllokime iPhone si dhe formatime PC dhe shume programe per PC ............
Leaflet
Në fillim