Kam nje ps3

0 LEK

Shitet nga: erjon 19 Dhj 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Kam nje ps3 slim dhe dua ta nderroj me xbox 360 (me cip)...theksoj se ps3 nk ka chip..
Leaflet
Në fillim