Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 10:55

Nintendo Wii + 8 Lojra (Super Mario Bros ; MarioKart;...)

LEK

Publikuar: Qer 24 10:55
Shikime: 476
Shitet Nintendo Wii Me Çip:
-Perfekt per Familje shume Argetues dhe i pershtatshem per femije te gjitha moshave.
Nintendo Wii Perfshin:
-1 Controller🎮
- Joystick 🕹
-8 Lojra Nintendo Wii te instaluara:
MarioParty 8;New Super Mario Bros; Mario Kart; Wii Sports; Open Season; Anubis;Mario Tennis;Mario Sport Mix.
(Mund te instalohen edhe lojra sipash deshires)
- USB 16GB💾
- Karikusin; Fish AV ; Sensorin.
*Per me shume info ose Porosi mundte me kontaktoni edhe ne WhatsApp ose Nr.Tel 0698234238
-Bejme dergesa me Poste ne te gjith Shqiperine📫
Instagram: @mazetech__
.
.
.
.
.
.
Ps1 Ps2 Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter
sony ds 3ds switch pokemon retro tv Fortnite
Përshkrimi i linkut

Maze Tech

Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione