Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 08 2023 12:08

Lojra per Nintendo 3DS

LEK

Publikuar: Sht 08 12:08
Shikime: 7
Shiten Lojra origjinale per Nintendo 3DS:
Lojrat jane funksionale dhe ne gjendje shum te mir.
- Lojrat mund te perdoren ne : 3DS /3DS XL / 2DS / 2DS XL
- Lojrat jene :
- Super Mario Bros 2 - 2000 L
- MarioKart 7 - 1700 L
- Mario Tennis - 1300 L
- Mario & Sonic - 1300 L
- Lego Batman 3 -1000 L
- Nintendogs & Cats - 1000 L
- Candy Mach 3 - 700 L
.
-----Transport ne te Gjith Shqiperine-----
-Tirane 200 L(Ose mund te y ta meri ne Dyqan)
-Ne Rethe Te Tjera  300 Leke
.
*Per Porosi ose Informacion mund te kontaktoni Nr.Tel 0698234238 ose WhatsApp
Instagram: @mazeofgames_
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptop Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptopPs1 Ps2 Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptop Tablet celular kufje karikus printer ekran tastjer maus telekomand iphone sony pokemon gta one pro slim Tv benz audi vw makina apartament mobilje bateri
Përshkrimi i linkut

Maze of Games

Mirsevini ne Maze of Games!
(Dyqani jone fizik ndodhet ne Paskuqan 1/Tirane)
Tek ne mund te gjeni gjithcka rreth video lojrave 
   -Konsolera -Aksersor -Lojra 
Gjithmone te perkushtuar per te ofruar nje ekperjece te mir per klientet tane dhe produkte unike dhe cilersore.
Gjthashtu ofrojme riparime per Konsolera e videolojrave.
I vetmi dyqan ne shqiperi ku mund te gjeni edhe konsolera retro nga femirija juaj.
-Kombinojme argetimin me pak nostalgji-
Mund te na vizitoni edhe ne Instagram : @mazeofgames_
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze of Games , Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

https://goo.gl/maps/JsnGtFbFYhQKVLcD9

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mirsevini ne Maze of Games!
(Dyqani jone fizik ndodhet ne Paskuqan 1/Tirane)
Tek ne mund te gjeni gjithcka rreth video lojrave 
   -Konsolera -Aksersor -Lojra 
Gjithmone te perkushtuar per te ofruar nje ekperjece te mir per klientet tane dhe produkte unike dhe cilersore.
Gjthashtu ofrojme riparime per Konsolera e videolojrave.
I vetmi dyqan ne shqiperi ku mund te gjeni edhe konsolera retro nga femirija juaj.
-Kombinojme argetimin me pak nostalgji-
Mund te na vizitoni edhe ne Instagram : @mazeofgames_
7
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698234238

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione