Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 26 2022 05:21

Lojra Origjinale XBOX 360

LEK

Publikuar: Qer 26 05:21
Shikime: 404
Shiten lojra per Xbox 360:
-Te gjitha lojrat jane Origjinale dhe ne gjendje pune.
-Jane ne gjendje shume te mire.
-Çmimet e lojrave jane 1000 Leke - 2000Leke
Lojrat Jane: Halo 4 ; Call of Duty Ghost; Gears of War 3 ; Wolfenstein; Harry Potter; Farcry 4 ; WWW 2k11 ; Fallout Pes 2014.
------Transport ne te Gjith Shqiperine-----
Tirane 200 L(Ose mund te vini ta meri ne Dyqan)
Ne Rethe Te Tjera  300 Leke
.
*Per Porosi ose Info mund te kontaktoni kontaktoni ne WhatsApp ose Nr.Tel 0698234238
-Per me shume produkte vizitoni faqen tone Ne Instagram: @mazetech__
.
.
.
Ps3 Ps4 xbox 360 one adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip kompjuter Samsung laptop Tablet celular kufje karikus printer ekran tastjer maus telekomand iphone sony pokemon gta one pro slim Tv benz audi vw makina apartament mobilje bateri
Përshkrimi i linkut

Maze Tech

Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

404
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 205 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0698234238

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione