Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 24 2022 10:47

Blejme Ps3 & Ps4 dhe Nintendo Switch

Publikuar: Qer 24 10:47
Shikime: 1323
-Tek ne mund te shisni Aparatin Tuaj te Videolojrave.
PS5 / PS4 / PS3 - Nintendo Switch - Xbox One
Ofrojme cmime te arsyetueshme.
Vlersimi i Playstation-it Behet ne varsi te gjendjes dhe aksesorve.
(Gjithashtu Tek ne mund te shisni edhe lojrat tuaj te Ps4)
-Mund te Kontaktoni Nr.Tel/WhatsApp +355698234238
.
.
.
.
Ps1 Ps2 Ps3 Ps4 xbox 360 adaptor lojra game pc maur gaming disc me çip Nintendo ds kompjuter Samsung laptop Tablet celular kufje karikus printer ekran tastjer maus telekomand iphone sony pokemon gta one pro slim Tv benz audi vw makina apartament mobilje bateri shtepi
Box pjese dvd kemer
Përshkrimi i linkut

Maze Tech

Maze Tech ofron shumllojshmëri lojrash elektronike.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Maze Tech, Unaza e Madhe Paskuqan, Tirana 1057 Tregoje në hartë

0698234238

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione