BLEJ DHE SHES PS3 ME CHIP

0 LEK

Blihet nga: LIU PLAYSTATION 25 Korr 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
BLEJME GJITHCKA QE KA TE BEJ ME KOMPJUTERAT E VIDEOLOJRAVE SI XBOX-CLASIC-XBOX360-XBOXONE-PS4-PS3-PS2-PSONE-NINTENDO -NINTEDO DS-NINTEDO- WI-PLAYSTATION. FISHA HDMI FISHA ANDROID -FISHA STANDARD MOTOROLA...ADAPTOR LEVA PER PC SI DHE LAPTOP NOTEBOOK. IPAD. ETJ .BLEJ TV TELEVIZORA LCD PLAZMA LED etj.......Ofrojme Lojera Dixhitale per PS3 PA CIP: Super Slim -Phat - Slim 3000 4000 etj...Nuk duhet te shqetesoheni me nese PS3 juaj nuk esht me cip, tani cdo loj te preferuar mund ta luani edhe ne PS3 pa CIP. Instalojm Te gjitha Lojerat + Updatet e tyre. PES 2013 + PATCH 16/17 me skuadrat shqiptare origjinale Si dhe shum te tjera si

PES 2013 ''LEJLA'' Patch Me skuadrat Shqiptare Origjinale 16/17 (Se shpeji Patch i ri).
C.O.D. 1.2.3 me full Maps CALL OF DUTY BLACK OPS 1.2.3..
PES 2017 + Patch
FIFA 17
ASSASSINS CREED
BLUR
GTA 5 ME 2.000.000.000. $ & Special Edition
DRAGON BALL 2
NARUTO 4
Dhe shume lojera te tjera....Gjithmon me te miret :)
LIU PLAYSTATION
035220456
Leaflet
Në fillim