Kerkoj te blej PS4 me dy leva dhe nje PES 2017

0 LEK

Blihet nga: Dean 06 Pri 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Jam i interesuar te blej nje ps4 me 2 leva dhe nje loke PES 2017 ne cmim deri ne 200€.
Leaflet
Në fillim