PSP GO

7 000 LEK

9 000 LEK

Shitet nga: PSP GO 04 Tet 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
PSP
SHITET PSP GO NË GJENDJE PERFEKTE SI E RE ME KARIKUESIN E VETË ORIGJINAL FISH QË LIDHET ME PS3 KART MEMORJE 16GB ME MBAJTËSE PSP je ME ÇIP DHE NJË LOJË PES14 TË INSTALUAR MUND TË INSTALOHEN LOJRA SIPAS DËSHIRËS PASI ËSHTË ME ÇIP SHITET 10 000 LEK FLM!
Leaflet
Në fillim