Shitet PSP

4 000 LEK

Shitet nga: Sabian 19 Gush 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Shitet PSP per vetem 4000 leke . Ne gjendje te mire me dy lojra GTA vice city dhe dragon ball z + kartmemorje 4 GB
Leaflet
Në fillim