Shitet PSP vetem 2 muaj e perdorur karikues+3lojra

60 LEK

Shitet nga: Sandri 27 Gush 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
PSP-ja ESht pa asnje problem punon shum mire madje ka dhe 3 lojra Dragonball Z , God of war dhe GTA vice city
Leaflet
Në fillim