Shitet Psp me cip

70 LEK

Shitet nga: Miri 09 Sht 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Shitet psp me kart memorie 4gb psp esht me mod dhe lojrat hidhen nga interneti me ane te PC
Leaflet
Në fillim