Shitet PSP 3000 me 2 karta memorie nga 4GB me cip

4 000 LEK

6 000 LEK

Shitet nga: Rrem Dako 19 Sht 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Psp 3000 me kelle karikues dhe fish qe hedh lojra nga kompjuteri ,ne gjendje shume te mire
Eshte e hakuar mund ti hedhesh cfaredo loje te duash
Rrem Dako
0684150046

WhatsApp:
0684150046
Leaflet
Në fillim