SHES LOJËRA PSP të paluajtura.

300 LEK

Shitet nga: Mod 06 Korr 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Shiten gati falas lojëra origjinale (të paluajtura) për PSP: Ridge Racer---F1 ---Fired Up---Pursuit Force---Key of Heaven ---Medievil Resurrection---Twisted Metal---Wipeout Pure--- World Tour Soccer---Pac-Man Namco museum---Ape Academy---Ape Academy 2---Ape Escape ---Lemmings---Loco Roco--- Talkman(është fjalor 6 gjuhësh,anglisht,frengjisht,gjermanisht,
italisht,spanjisht, japonisht dhe kur thua një shprehje në një gjuhë ta kthen me tjetrën ---të gjitha nga 300 lek
Everybody`s golf---sudoku---B-Boy-200 lek

Moto GP--- Atv offroad fury 4 ---Motorstorm:arctic edge ---WRC ---Shinobido---Socom fireteam bravo---Socom Fireteam bravo 3---Socom Tactical strike---- ---Resistance---Pursuit Force extreme justice---Echoshift--- Echocrome---Patapon---Loco Roco--- Gostbusters ---nga 500 lek
Leaflet
Në fillim