SHES LOJËRA PSP të paluajtura.

300 LEK

Shitet nga: Mod 15 Pri 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Shiten lojëra PSP: Ridge Racer---F1---Loco Roco---Fired Up---Pursuit Force---Key of Heaven---Pac-Man---Medievil Resurrection---Twisted Metal---World Tour Soccer---Ape Academy---Lemmings---Talkman(është fjalor 6 gjuhësh, anglisht,frengjisht,gjermanisht, italisht,spanjisht, japonisht dhe kur thua një shprehje në një gjuhë ta kthen me tjetrën)---Ape Escape---të gjitha nga 300 lek-------Everybody`s golf---sudoku---B-Boy-200 lek
Moto GP---Shinobido---Socom fireteam bravo---Echocrome---Logan`s shadow---Resistance---Echoshift---Patapon---Atv offroad fury 4---Ghostbusters---Motorstorm:arctic edge --- Granturismo nga 500 lek
Leaflet
Në fillim