PSP me karikues dhe dy lojera

50 LEK

100 LEK

Shitet nga: Medi 28 Korr 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Shes PSP ne gjendje te shkelqyer pune me dy lojera:Pes 2011 dhe God of War,karikues dhe nje kabell USB.Shitet per arsye mosperdorimi.Per me shume informacion me kontaktoni ne Whatsapp.Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim