PSP 3004

6 000 LEK

Shitet nga: Astrit 22 Sht 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Shitet psp 3004 ne gjendje te shkelqyer, eshte me cip dhe ka disa lojra ne karten e memorjes 8gb. Te interesuarit te me shkruajne ne whatsapp
Astrit
0697375289

WhatsApp:
0697375289
Leaflet
Në fillim