Okazion shitet karikues psp origjinal !!

1 300 LEK

Shitet nga: Alex 09 Pri 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Shitet karikues per psp origjinale dhe karikon shum shpejt
Leaflet
Në fillim