Lojra PSP Origjinale

600 LEK

700 LEK

Shitet nga: Maze Tech Sot 19:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Shiten lojra per PSP Origjinale:
-Lojrat jane ne gjendje shume te mire dhe nuk kane asnje problem ne luajtje.
-Jane te gjitha me kasat origjinale dhe shumica i kane edhe manualet.
-Jana disa nga lojrat me te mira per PSP.
-Lojrat jane te ndryshme si:Me sport,Me makina,Aksion etj.
-Çmimi i nje loje eshte 700 leke. (GTA 1000 leke)
-Çmimi i diskutushëm neqoftese blin 2 ose me shume lojra.
*Per me shume info me kontaktoni ne WhatsApp*
-Bejme dërgesa me post ne gjith Shqiperine📫
.
.
.
.
.

Spiderman Naruto Ben 10 Need for speed fifa pes star wars medal of Honor
Ps1 Ps2 Ps3 Ps4 Gameing console adaptor lojra ps3 loja ps2 psp Memory Card Karikus kompjuter Pc
Maze Tech
  Online
+355698234238
Leaflet
Në fillim