Kerkoj 2 PSP

0 LEK

Shitet nga: Miri 02 Tet 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PSP
Kerkoj 2 PSP Vita ne gjendje pune te rregullt + karikues dhe mundësi instalimi lojërash nga interneti. Kontakt në Whatsapp jo humbje kohe. Ndërrim me aparat dixhital profesional Panasonic Lumix Dmc-fz50 +/- diferenca

Në fillim