PS3 GAMES ORiGJINAL 500 COP. 70% ULJE

4 EUR

20 EUR

Shitet nga: alison 19 Tet 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Modeli
PSP
Per vetem 1000 lek .. disponojme dhe lojra te tjera me ofert 90.% sconto ...nga 30.euro behen te tera lojrat 4.euro .mbi (500) tituj orgjinal blu ray... Na telefononi mos hezitoni..playstation 3.. ADRESA PALLATI 67 PRAN VODAFONE RRETHRROTULLIMI TEK STADIUMI LUSHNJE ...LIU KLODI PLAYSTATION
Leaflet
Në fillim