DISQE PER PSP

Shitet nga: BLEDI ASLLANI 18 Nën 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Fier
Prodhuesi
Sony Computer Entertainment
Modeli
PSP
1 DISK ESHTE ME TEKKEN DHE NJERI ME WWE 2011. 30000 NJERA I DISKUTUSHEM, JANE ME CIP.
BLEDI ASLLANI
0697488522

WhatsApp:
0697488522
Leaflet
Në fillim