Sony PlayStation PS Vita 1000 + 8GB

140 EUR

Shitet nga: Kosta 01 Gush 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Modeli
PSP
Sony PS Vita 1000 e hakuar me 8GB memory card dhe me loja te instaluara.

Cmimi I diskutueshem.
Leaflet
Në fillim