Shitet PSP slim super gjendje

90 LEK

Shitet nga: Mandi 11 Tet 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Modeli
PSP
Shitet nje PSP slim gjendja super loja permban karikues nje kasete pes 2010 Pro Evolution Scoter dhe nje kart memorie 8gb dhe loja eshte hakuar dhe ka 4 loja si Shrek smash krash,God of War gost of Sparta,Teken6,God of War Olympus.mud ti vendosni cfar do lloj loje nese ju deshironi.bejme postimin ne te gjithe shqiperine.
Cmimi 90mij leke per me teper kontak dhe ne WhatsApp
0695849820
Leaflet
Në fillim