Shitet psp Go super gjendje + karikues

80 LEK

Shitet nga: Mandi 19 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Modeli
PSP
Shitet psp Go super gjendje bashk me nje karikues ka dhe nje loje te instaluar cmimi 80 mij lek
Leaflet
Në fillim