Shitet psp 4000 super gjendje me nje loje

5 000 LEK

Shitet nga: Mandi 05 Qer 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Modeli
PSP
Shitet psp 4000 gjendja shume e mire me nje loje dhe karikues cmimi 5000
Leaflet
Në fillim