Shitet psp 4000 limited edition super gjendje

100 LEK

150 LEK

Shitet nga: Mandi 13 Tet 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Modeli
PSP
Shitet psp 4000 limited edition super gjendje i kompletuar dhe dy lojra
Leaflet
Në fillim