Shitet psp 1000 super gjendje pothuaj si i ri

50 LEK

Shitet nga: Mandi 12 Qer 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Modeli
PSP
Shitet psp 1000 super gjendje cmimi 50 mij lek shoqerohet me karikues dhe nje loje
Leaflet
Në fillim