xbox

5 000 LEK

Shitet nga: sidrit 08 Qer 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
Modeli
PSP
shes disqe per xbox 360 kush eshte i interesuar edhe per fisho qe lidhen per te ndezur aparatin xbox 360 me kontaktoni ne kete numer dhe me falni se nuk kam foto sepse po e postoj nga kompjuteri
Leaflet
Në fillim