Shitet PSP me karte memorje dhe karikus

4 500 LEK

Shitet nga: Sabian 14 Gush 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Berat
Modeli
PSP
Pershendetje , PSP - ja eshte ne gjendje shume te mire , Ka nje kartmemorje prej 16 GB dhe psp punon shume mire . Lojrat shkarkohen nga kompjutri ose ne qender interneti
Leaflet
Në fillim