PS4

28 000 LEK

33 000 LEK

Shitet nga: PS4 04 Tet 06:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
PS4
SHITET PS4 SUPER GJENDJE ME LEVËN , FISHAT PËRKATËSE SI DHE 9 LOJRA TË INSTALUARA SI NË FIG. SHITET 34000 LEK BËJ DHE NDËRRIME FLM!
Leaflet
Në fillim