PS4

Shitet nga: PS4 Dje 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 430 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

26 500 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
SHITET PS4 500GB GJENDJA 10/10 ME LEVËN DHE FISHAT E SAJ SI DHE DISA LOJRA NGA INTERNETI FALAS SHITET 27000 LEK FLM.!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim