PS4 1 TB

30 000 LEK

Shitet nga: PS4 1TB 03 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
PS4
SHITET PS4 1 TB NË GJENDJE PERFEKTE ME LEVËN ORIGJINALE ,FISHAT PËRKATËSE SI DHE RRETH 30 LOJRA TË SHKARKUARA NGA INTERNETI SHITET 32.000 LEK FLM!
PS4 1TB
0697901094
Leaflet
Në fillim