ps 4 slim brenda garancise

245 EUR

Shitet nga: ari 07 Korr 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
PS4
shitet ps 4 slim vetm 3 muaj i perdorur me nje leve pothuaj t re dhe disk fifa 20
Leaflet
Në fillim