DISQE PS4

1 500 LEK

1 700 LEK

Shitet nga: DISQE PS4 13 Tet 06:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Modeli
PS4
SHITEN 3 DISQE PS4 2 COP FIFA 15 DHE 1 FIFA 16 SHITEN 2000 LEK FLM!
DISQE PS4
0697901094
Leaflet
Në fillim