DISQE PS4

Shitet nga: DISQE PS4 Dje 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 170 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 LEK   12 000 LEK

Komuna: Vlorë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
SHITEN DISQE PS4 NË GJENDJE 10/10 JANË SI NË FIG. JANË 9 DISQE DY FIFA 15 TË GJITHË 12000 LEK JEPEN DHE TË VEÇANTA FLM.!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim