Shitet ps4 Ose Nderrohet

300 EUR

Shitet nga: Elidon Shehu 02 Pri 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Shitet ps4 1 lev gta 5 dhe far cry 4 ose nderrohet me pc gaming qe ka battlefield 1 ose me iphone 6
Elidon Shehu
0686513241
Leaflet
Në fillim