Shiten lojra Ps4 💿 (Far Cry 5; Star Wars etj)

1 500 LEK

2 000 LEK

Shitet nga: Ps4 Sot 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Shiten lojra per Playstation 4 ne gjendje shume te mire. Lojrat :
1.Far Cry 5 - 2500 leke - e vitit 2019
2.SoulCalibur 6 - 2500 leke (1-2 lojtare) - e vitit 2019
3. Uncharted The Nathan Drake Collection - 2000 leke
4.Overwatch Origins Edition - 2000 leke
5.Star Wars Battlefront - 2000 leke (1-2 lojtare)
6.Fallout 4 - 1500 leke
7.Fallout 76 -2000 leke (loje e 2018)
8.Metal Gear Solid 5 - 2000 leke
9.Fifa 2018 - 1500 leke (1-4 lojtare)
10.BattleField Hardline - 2000 leke
11.Battlefield 1 - 2000 leke
12.Fifa 2015 - 1000 leke (1-4 lojtare)

Mundeni te kontaktoni edhe ne WhatsApp.Cmimet e padiskutueshme vetem nqs merrni me shume se dy , atehere ka ulje.
Mund ti sjell edhe me poste Adex (brenda Tiranes +200 leke dhe jashte Tiranes +300 leke)
Leaflet
Në fillim