Salle ps4 & ps3 e kompletuar

500 000 LEK

Shitet nga: Agim 10 Shk 14:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Shitet salle lojrash ps4 dhe ps3 e kompletuar
4 ps4 me nga 3 leva secila dhe 4 ps3 me nga 3 leva secila me lojrat e fundit te perfshira shum shum lojra te perfshira
8 tv 43 " led
I perfshire dhe Playstation VR gaming plus te gjitha me sistem kamerash etj
Leaflet
Në fillim