SALLE PLAYSTATION 3/4 OKAZIONN

2 970 EUR

3 300 EUR

Shitet nga: Erjoni Dje 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Shitet salle ps3/ps4, te perbere nga 6 tv 3 fuego 43" Led te rinje jane akoma brenda garancise dhe 3 tv plazma sunny, 5 ps3 te pajisur me cip dhe me te gjitha lojrat si pes 2013 me updetet e fundit, blur, gta5, pes 2018, fifa 2019 dhe lojra te tjera plus 18 leva, 2 ps4 me nga dy leva secili te reja origjinale 1 muaj te perdorura, ps4 jan me te gjitha lojrat e fundit si pes 2019 fifa 2019 gta 5 call of duty black ops 4 dhe te tjt....7 kolltuqe dhe 4 tavolina. Salla eshte e gatshme per pune. Shitet per arsye emigrimi...Mund te shitet dhe si biznes, me te njejtin cmim..Adresa rruga barrdhyl.
Leaflet
Në fillim