—PS4 Slim—akoma me kuti, plus 2 leva —

349 EUR

Shitet nga: Albi Zemani 18 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
!!Playstation 4 (Slim) 500GB + 2 leva Dualshock 4 + 2 lojra Playstation Exclusives(Uncharted 4: A thieve’s end, Marvel’s Spiderman). Me vetem 2 muaj perdorim, dhe me akoma dhe 10 muaj garanci!! Ne Whatsapp mund edhe te diskutojm per cmimin!!
Albi Zemani
0695807964
Leaflet
Në fillim