Ps4 slim 500gb

250 LEK

280 LEK

Shitet nga: Ps4 01 Tet 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Shitet ps4 me leven origjinale dhe 3 lojra(Gta V,Call of duty black ops 3,Fifa 17).Playstationi,leva dhe lojrat jane ne gjendje perfekte.
Në fillim