Ps4 me 3 disqe dhe nje leve 350 mije

35 000 LEK

Shitet nga: Ps4 04 Sht 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Shiter ps4 me 3 disqe dhe nje leve
Ka te instalu FORTNITE dhe CALL of DUTI MODERN WARFARE
Fortnite ka dhe 950 v-bax brenda qe mund te blesh skine per sezonin.
Çemimi 350 mije.
Leaflet
Në fillim