Ps4 dhe 5 lojra

300 LEK

380 LEK

Shitet nga: Xhevi 03 Tet 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Modeli
PS4
Shitet ps4 1 trb ne gjendje perfekte 2 telekomanda dhe 5 lojra per me shum kontakt ne whatsapp flm
Leaflet
Në fillim