Ps4 500 Gb shum pak i perdor ne shpi .

Shitet nga: shes Sot 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 3 720 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

31 000 LEK   37 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Sony Computer Entertainment
Modeli: PS4
Shitet per arsye mosperdorimi me te gjitha fishat dhe 1 leve origjinale wifi . Super i shpejte .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim